AKILLI EV & İŞYERİ SİSTEMLERİ

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte ev ve işyerlerinde kullanılan elektrikli cihazların uzaktan yönetilmesi de mümkündür. EMA Teknik Akıllı Sistemleri ile binanızın elektrik tüketimini bütçenize uygun şekilde gerçekleştirebilir, % 20 ile %50'ye varan varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz. 

Mobirise

- Evin kullanılmayan bölgelerinin ısıtılmasının engellenmesi,
- Gereksiz yere açık bırakılan ışıkların kapatılması,
- Yüksek seviyede çalışan ısıtma ve soğutma sistemlerinin optimizasyonu,  
- Açık bırakılan cihazların uzaktan kapatılabilmesi, gibi özellikleri kullanarak %30'a varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.

Ev ve işyerinizi bir sinema salonuna dönüştürmek çok kolay.. EMA Teknik olarak gerçekleştirdiğimiz projeler arasında yer alan multimedya sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın

Ev ve işyerlerinizi güvenliğini Kapalı Devre Görüntü ve Kayıt Sistemleri ile sağlayarak, hırsızlık başta olmak üzere beklenmedik sürprizlere karşı hazırlıklı olmanızı sağlarız. 

Ev, işyeri, depo gibi alanlarda uzaktan izleme gerçekleştirerek denetlemek istediğiniz noktalarda etkinliğinizi artırabilirsiniz. Çalışan anne ve babaların evde bakıcı ile bıraktıkları çocuklarını gözetleme ve denetlemesine olanak sağlayan internete bağlı ve her an erişilebilir kameralı sistemleri sizin için tasarlarız. 

İşyerleri başta olmak üzere dahili bir network altyapısına ihtiyaç duymanız halinde size ve ihtiyacınıza özel olarak proje ekibimiz tarafından gerekli keşif çalışması yapılır. Projenize uygun şekilde planlanan network altyapınızı sorunsuz şekilde kullanırsınız.

Digital Signage, Kurumsal TV, indoor- outdoor Digital reklam uygulamaları gibi uygulamalardaki bütün gereksinimleri kendi bünyenizde profesyonel bir şekilde karşılayabilirmeniz için sistem kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Adres

Ziya Gökalp Mahallesi, Atatürk Blv. No:42, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul 


İletişim

Email     : info@emateknik.com.tr       
Telefon : +90 212 581 05 50

Faks      : +90 212 578 56 60

Linkler

Kurumsal
Ürünler
Referanslar


Geri Bildirim

Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Her türlü görüş, öneri ve iş birliği talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Created with Mobirise - Go here