DEĞERLERİMİZ

            EMA Teknik Pano Kurulduğu günden bugüne kadar sunduğu hizmetlerde, kalite, yenilik ve etik değerlerden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile, müşteri memnuniyetini ilke edinen kültürü ile sektörde ilk akla gelen ve tercih edilen firmalardan olmayı hedeflemektedir.

            EMA Teknik Pano Vizyonunu, müşteri, iş ortakları ve çevreye saygı çerçevesinde aşağıdaki ilkeler doğrultusunda tanımlamaktadır.  


Yol gösterici ilkemiz, iş ve çözüm ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır

Şirket kültürümüz doğaya ve toplumsal değerlere saygılıdır. 

Personelimiz keyifli bir sosyal ortamda çalışmakta ve gerekli bireysel sorumluluk ile yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.

Kendimizi müşterilerimiz olarak görür ve profesyonel bir hizmeti garanti ederiz. 

Enerjinin ve verimliliğin öneminin farkında olmak ve bu farkındalığı artırmak misyonumuzun temellerini oluşturur.  

Bu ilkeden yola çıkarak, birinci sınıf ürünler kullanarak, müşterilerimizi ve doğayı korumaya çalışırız.

Şirketimizin vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, ulaşılabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

• Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

• Üretimde Kalite Felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

• İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,

• Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi

yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Çevre ve enerji politikamız kapsamında,

1. Ürettiğimiz tüm ürünlerde yaşam döngüsü boyunca enerji tüketimini ve kaynak kullanımını azaltarak çevresel performansımızı ve enerji verimliliğini artırmak için sürekli çalışıyoruz.

2. Uyum yükümlülüklerimizi yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz.

3. Çevresel zararları ve enerji israfını önlemek için tüm gerekli önlemleri alıyoruz.

4. Uygun çevre ve enerji yönetimiyle, çevre politikamızın etkin bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz. Şirketin ekonomik boyutları kapsamında gerekli finansal ve yapısal koşullar sağlanmaktadır.

5. Çevre dostu ve enerji bilincine sahip bir şekilde davranmak, tüm çalışanların görevlerinden biridir. Yöneticiler her kademede çevre bilincini teşvik ederler.

6. Sözleşmeli iş ortaklarımızın da eşdeğer çevre ve enerji kurallarına uygun hareket etmesini bekleriz.

7. Yetkili makamlarla işbirliği içinde birlikte çalışırız.

8. Şirketin faaliyetleri ve etkileri ile çevre ve enerji ile ilgili hizmetlerimiz hakkında gerekli mercileri bilgilendiriyoruz.

9. Düzenli denetimler yoluyla teknik ve organizasyonel prosedürlerimizin çevre ve enerji tüketimini nasıl etkilediğini kontrol ederek, bu prosedürleri sürekli geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Kalite Belgelerimiz

Kalite Yönetim Sistemi ile, üretimimizin ve sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında kaliteden taviz vermeden hareket ediyoruz. 

Adres

Ziya Gökalp Mahallesi, Atatürk Blv. No:42, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul 


İletişim

Email     : info@emateknik.com.tr       
Telefon : +90 212 581 05 50

Faks      : +90 212 578 56 60

Linkler

Kurumsal
Ürünler
Referanslar


Geri Bildirim

Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Her türlü görüş, öneri ve iş birliği talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

mobirise.com free website software